SUSZARKA DYSON AIRBLADE TAP

Dodaj recenzję:
  • Producent: DYSON
  • Dostępność: Jest Jest  (1szt.)
    Czas realizacji: 10 DNI
  • szt.
  • Cena netto: 6 422,76 zł 7 993,77 zł 7 900,00 zł

Cyfrowy silnik Dyson Prace nad najnowszym silnikiem cyfrowym firmy Dyson trwały siedem lat — jest to jeden z najmniejszych na świecie całkowicie zintegrowanych silników o mocy 1600 W. To jedyny w swoim rodzaju silnik suszarki do rąk, który jest w stanie zassać do 30 litrów powietrza na sekundę przez filtr HEPA, umożliwiając osuszenie rąk w ciągu 12 sekund. Ekonomiczny silnik o dużej trwałości generuje impulsy cyfrowe z częstotliwością 6000 jednostek na sekundę, umożliwiając osiągnięcie przezsilnik prędkości 90.000 obrotów na minutę. W urządzeniu znajdują się tylko trzy ruchome części, dzięki czemu nie ma konieczności wymiany zużytych pierścieni ślizgowych czy szczotek węglowych. Umyj i wysusz ręce "W łazienkach wyposażonych w tradycyjne baterie użytkownik musi przejść do osobnego miejsca aby wysuszyć ręce, przez co woda z dłoni kapie na podłogę" James Dyson Wynalazca Nie ma problemu wody na podłodze W miejscach, w których suszarka jest oddalona od umywalki, podczas przechodzenia często dochodzi do kapania wody z rąk na podłogę. Może to stwarzać problemy w łazience. Podczas korzystania z suszarki do rąk Dyson Airblade Tap nie zostawia się wody na podłodze, ponieważ nie trzeba odchodzić od umywalki z mokrymi rękoma. Czas suszenia 12 sekund Tradycyjne metody mycia i suszenia rąk pochłaniają za dużo czasu. Przybory do suszenia rąk rzadko znajdują się blisko umywalki, a samo korzystanie z suszarek do rąk może trwać do 43 sekund — wszystko to zniechęca do ich używania. Tymczasem na wilgotnych rękach można przenieść do 1000 razy więcej bakterii niż na suchych. Podczas korzystania z suszarki do rąk Dyson Airblade Tap nie ma konieczności odchodzenia od umywalki, a samo suszenie dłoni trwa 12 sekund Czas suszenia 12 sekund Najbardziej higieniczna suszarka do rąk Inne suszarki do rąk są niehigieniczne. Nie oczyszczają pobranego w łazience powietrza z bakterii i wirusów. Zasysają zanieczyszczone powietrze i wydmuchują je z powrotem na ręce. W suszarce do rąk Dyson Airblade Tap wykorzystano filtry H13 HEPA. Zatrzymują one 99.9% bakterii i wirusów znajdujących się w powietrzu w łazience. Dlatego ręce suszone są czystszym, a nie zanieczyszczonym powietrzem.
Inne metody suszenia rąk są drogie w eksploatacji. Ręczniki papierowe trzeba stale uzupełniać i utylizować. Większość innych suszarek do rąk działa wolno, a wiele z nich wykorzystuje grzejnik, który jest przyczyną dużego zużycia energii. Koszty eksploatacji suszarki do rąk Dyson Airblade Tap w skali roku są do 69% niższe niż koszty innych suszarek i do 97% niższe niż w przypadku ręczników papierowych.
Niewielki wpływ na środowisko. Emisja CO2 dla suszarki do rąk Dyson Airblade™ jest ponad 74% mniejsza niż w przypadku suszarek innych producentów. W porównaniu z ręcznikami papierowymi jest to ponad 70% mniej. Suszarka do rąk Dyson Airblade V wywiera mniejszy wpływ na środowisko pod względem emisji dwutlenku węgla i oddziaływania na jakość ekosystemu*. * Na podstawie wyników analizy cyklu życia (LCA). 
Szybkie czyszczenie
Gładka powierzchnia wykonanego ze stali nierdzewnej ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.
Oszczędność miejsca
Dozowniki ręczników papierowych i suszarki do rąk zabierają cenną przestrzeń w toaletach publicznych. Dzięki zastosowaniu suszarki do rąk Dyson Airblade Tap niepotrzebne jest dodatkowe miejsce do suszenia rąk. Pozostaje powierzchnia na wstawienie dodatkowej toalety co pomaga uniknąć oczekiwania lub pozwala zmniejszyć przestrzeń łazienki.
Bezdotykowa obsługa
Przepływ zarówno wody, jak i powietrza jest sterowany za pomocą czujników, nie trzeba zatem odkręcać kurków ani naciskać przycisków. Inteligentne czujniki na podczerwień emitują światło, aby dokładnie określić położenie dłoni. Układ elektroniczny analizuje te informacje i uruchamia odpowiedni przepływ wody lub powietrza bez opóźnienia.
Oszczędność wody
Podczas montażu istnieje możliwość ustawienia prędkości przepływu wody.
Dodatkowo obsługa za pomocą czujników zapewnia oszczędność wody.
Na wszystkie suszarki Dyson Airblade™ udzielana jest 5-letnia gwarancja.